Velikonoční JARMARK

přidáno: 14. 4. 2017 12:45, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 14. 4. 2017 12:46 ]
Velikonoční Jarmark, který proběhl v naší škole minulý týden měl opět velmi kladné ohlasy. Děti z celé školy spolu s pedagogy vytvořily velmi krásné výrobky s velikonoční a jarní tématikou. Třídy 5.B a 6.B si zaslouží velkou pochvalu za organizaci a vytvoření rodinného zázemí. Pro návštěvníky
byly připraveny mazanec, káva, čaj a jiné laskominy, které zmizely velmi brzy.  Do dílen, kde se naše všechny Jarmarky konají, proudily již od rána doslova davy lidí. Mnoho maminek, tatínků, babiček, dědečků, sourozenců a jiných rodinných příslušníků si přišlo načerpat velikonoční atmosféru a za dobrovolný finanční příspěvek si odnesli vybranou dekoraci. I učitelé samotní si vybírali dílka od učitelů a žáků z jiných tříd. Navštívili nás i zaměstnanci naší spolupracující organizace z DDM Symfonie Poděbrady.

Celková částka nakonec byla 12.819,-Kč.

Finanční dar poputuje do Občanského sdružení Přístav, kde bude využit na nákup potřebných pomůcek pro děti se speciálními potřebami.

Všem "Jarmarkářům" patří naše veliké díky.....