Závěrečné plavání handicapovaných

přidáno: 22. 6. 2010 8:08, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 8. 12. 2010 8:51 ]
Dne 17. 6. 2010 se v areálu Tyršák v Nymburce uskutečnilo závěrečné plavání handicapovaných v tomto školním roce. Děti svým rodičům, příbuzným, kamarádům či třídním učitelům předvedly, co se za minulý školní rok ve vodě naučily. Bublání, potápění, skoky do vody či různé modifikované plavecké styly, to vše bylo přítomným publikem odměněno velkým potleskem. Nechybělo ani slavnostní předávání plaveckých medailí.  Aquatererapie - terapeutická a volnočasová aktivita pro somaticky či psychicky handicapované děti z  OS Přístav velmi úzce spolupracuje se Speciální ZŠ Poděbrady a je podporována Fondem sportu, kultury a volného času Města Poděbrady a Sportovním centrem Tyršák v Nymburce.
Tímto ještě jednou všem spolupracujícím organizacím děkujeme.

(více fotografií najdete ve školní fotogalerii)