Závěrečné plavání

přidáno: 4. 7. 2011 4:38, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 4. 7. 2011 4:58 ]

Dne 23. 6. 2010 se v areálu Tyršák v Nymburce uskutečnilo závěrečné plavání handicapovaných v tomto školním roce. Děti svým rodičům, příbuzným, a kamarádům předvedly, co se za minulý školní rok ve vodě naučily. Bublání, potápění, skoky do vody či různé modifikované plavecké styly, to vše bylo přítomným publikem odměněno velkým potleskem. Nechybělo ani slavnostní předávání plaveckých medailí.  Aquatererapie či Kondiční a rehabilitační plavání je terapeutická a volnočasová aktivita pro somaticky či psychicky handicapované děti z OS Přístav. Celé plavání se uskutečňuje v rámci projektu "Není nám to jedno - ZDRAVÍ NA 1.místě" a je finančně  podporováno společností HENKEL. Velmi úzce zde spolupracuje OS Přístav, Speciální ZŠ Poděbrady a Sportovní centrum Tyršák v Nymburce. Tímto ještě jednou všem spolupracujícím organizacím děkujeme.

Pro více fotografií z této akce klikněte na fotografii bazénu v této aktualitě.