Závěrečná aquaterapie

přidáno: 13. 6. 2017 1:29, autor: Radka Šindílková

Včera se uskutečnila v bezbariérovém bazénu ve Sportovním centru Tyršák v Nymburce závěrečná hodina Aquaterapie pro školní rok 2016/17. Naše děti se v rámci kroužku, vedeným pod OS Přístav, celý rok učily samostatnému pohybu ve vodě a modifikovaným plaveckým stylům. Letošní závěrečná hodina byla však úplně v jiném duchu. Plavecká exhibice nebyla totiž pouze "divácká". Rodiče našich malých plaváčků naskákali do bazénu a aktivně si vyzkoušeli roli asistentů do vody u svých dětiček. Všichni společně bublali do vody, vyvlávali se, uvolňovali se, plavali a na závěr i skákali. Doufáme, že si všichni tuto netradiční zážitkovou hodinku užili a bavili se s námi.

Velký dík patří našim aquaterapeutům Ivě, Jindřišce, Honzovi, Hance a Pavlínce za to, že svůj odpolední volný čas věnují našim plaváčkům.