Vzdělávací a sociálně rehabilitační pobyt na Slapech

přidáno: 9. 6. 2012 4:27, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 9. 6. 2012 4:40 ]
Minulý týden tj. 4. - 8. 6. 2012 byly děti z OS Přístav a Speciální ZŠ Poděbrady na "Škole v přírodě". I letos jsme navštívili areál Oboz, na Slapské přehradě. Byli s námi dvě lektorky z OS Semiramis Eliška a Lenka, které se snažili velmi poutavou a herní formou přiblížit dětem klima ve skupině, potažmo ve třídě a škole. Na tento adaptační pobyt bude navazovat dvouletý dlouhodobý projekt ze šablon EU peníze školám, zaměřený na Primární prevenci patologických jevů. Poděkování za tuto akci nepatří však pouze OS Semiramis Mladá Boleslav, ale hlavně Nadaci Naše dítě, která se velmi výrazně finančně spolupodílela na úhradě nákladů na ubytování našich dětí. Další dík patří i OS Přístav, které finančně zajistilo autobusovou dopravu všech zúčastněných.