Velikonoční jarmark

přidáno: 23. 3. 2016 7:45, autor: Radka Šindílková

Ve dnech 22. - 23. 3. 2016 se v naší škole již tradičně konal velikonoční jarmark. Všichni rodiče, příbuzní či příznivci školy byli uvítáni čajem a kávou, velikonočním beránkem a vajíčkem z perníku. Po výrobcích dětí a pedagogické sboru se doslova jen "zaprášilo" a všichni věříme, že výzdoba domácností bude letos i s naším přispěním opět nádherná. Výtěžek dobrovolných příspěvků z celé akce je 7.900,-Kč, za což velice děkujeme. Jarmarky jsou pořádány na podporu naší neziskové organizace OS Přístav a v budoucnu se i tato částka využije na připravovaný projekt.

Děkujeme všem návštěvníkům jarmarku, dále pak pedagogům, vychovatelkám či asistentkám za dílka, která spolu s dětmi vytvořili. Nesmíme zapomenout ani na organizátorky akce Míšu Šmídovou, Lenku Forchtnerovou a žáky 5.B ......

Děkujeme všem, těšíme se opět za rok a hezké Velikonoce přejeme.

Fotografie můžete shlédnout zde.