Projekt Zdravé svačinky

přidáno: 25. 11. 2010 23:03, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 8. 12. 2010 8:34 ]
Ve spolupráci OS Přístav, Speciální ZŠ školy Poděbrady a MÚ Poděbrady se dne 24.11.2010 uskutečnil jednodenní projekt „Zdravé svačinky“.  Během celého dne se po skupinkách v našem bytečku střídali žáci i pedagogové a ochutnávali dobroty. Vedoucí celé akce paní Seifertová nejprve každé skupince poutavým stylem vysvětlila důležitost správné stravy. Poté dětem zodpověděla veškeré dotazy ohledně přípravy jednotlivých pokrmů. Nakonec si všichni moc pochutnali např. na čočkovém salátu, mrkvovém koláči, pohankovém pyré, špenátovém toustu, ovocném salátu, jáhlové pomazánce atd.

Paní Seifertové a žákům Hotelové školy Poděbrady, kteří pro nás vše připravili, za výborné pochoutky moc děkujeme.