Projekt Sdílíme iSEN je v plném proudu

přidáno: 23. 11. 2012 2:36, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 26. 11. 2012 1:55 ]

V rámci projektu OP IP „Sdílíme iSEN“ reg. číslo CZ.1.07/3.1.00/37.0077 nabízí společnost 24U spolu s OS Přístav a Speciální základní školou Poděbrady praktické workshopy, zaměřené na využití moderních technologií ve vzdělávání a komunikaci. Cílovou skupinou jsou primárně rodiče a další osoby pečující o děti/dospělé se speciálními potřebami.

Formou 24 prakticky zaměřených workshopů, ve 12 krajích České republiky, budete seznámeni s možnostmi využití iPadů ve speciálním vzdělávání a komunikaci.

Do dnešního dne se workshopy uskutečnily již ve Středočeském kraji,  Moravskoslezském kraji, Jihomoravském kraji a kraji Libereckém. Zatím bylo proškoleno celkem 160 osob. Zpětné vazby jsou pozitivní a tak doufáme v další hladký průběh projektu.