Podpořila nás Nadace Tesco

přidáno: 25. 6. 2015 3:53, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 25. 6. 2015 4:30 ]
Díky Nadaci Tesco pobočka Poděbrady jsme měli možnost zakoupit do OS Přístav dvě pískovničky. Výuka se tak pro žáky naší školy stává opět o něco zábavnější. Práce s pískovničkami ale není pouze hrou. Díky různým komponentům jako jsou gumová pera či hrabátka dochází k rozvoji jemné a hrubé motoriky. Také grafomotorická cvičení na nácvik psaní jsou velmi oblíbená. V rámci zrakové stimulace využíváme panel s podsvícením k poznání průhledných barevných tvarů, číslic a písmen. Děti pak zkouší jednotlivé tvary nakreslit do písku nebo celý tvar pískem vysypat. Upevňuje se tak představa jednotlivých tvarů hned dvěma smysly najednou.

Děkujeme za příspěvek 15.000,-Kč na nákup pískovniček.