Canisterapeutický kurz

přidáno: 15. 5. 2016 13:02, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 19. 5. 2016 8:53 ]
Ve dnech 30. 4. - 6. 5. 2016 se v prostorách naší školy konal další Canisterapeutický kurz. Vzdělávací akci pořádala společnost cAnitera Poděbrady ve spolupráci s OS Přístav. Tento seminář je u našich dětí velmi oblíben, protože v rámci praxí projde třídami mnoho budoucích canisterapeutických týmů. Na konci celého týdne skládají psi různých plemen i jejich "páníčci" testy a praktické zkoušky. Pokud se vše povede a zkoušky dobře dopadnou, odchází do světa noví Canisterapeuti plní elánu do náročné práce.....do škol a různých zařízení pak odchází canisterapeuti pomáhat dětem s mentálním postižením, klientům s handicapem či seniorům.