projekty‎ > ‎Zprávičky‎ > ‎

Projekt „PŘÍŠERKOVÁNÍ“

přidáno: 3. 12. 2010 0:51, autor: Radka Šindílková   [ Aktualizováno 7. 12. 2010 10:03 uživatelem Lenka Říhová ]

První prosincovou středu proběhl ve Speciální ZŠ den pro děti plný her a zábavy. Žáci oblečeni do nejrůznějších pohádkových masek plnili na jednotlivých stanovištích úkoly. A tak se i na sněhu mohli projít po „bažině“, postavit lesním skřítkům domeček, prolézt obrovskou pavučinou zavěšenou na stromě či udělat pro příšerky zásobárnu „papání“ na zimu. Největší úspěch mělo však stanoviště „Vařimlh“, kde bylo nutné přenést v dlaních skřítkům mlhovou peřinu na zimní spánek z jednoho lesa do druhého. Akce proběhla ve spolupráci OS Přístav a Speciální ZŠ a i když nám již neplánovaně nasněžilo, všem zúčastněným se akce moc líbila. Velké díky patří realizačnímu týmu složeného z žáků druhého stupně naší školy za pečlivou přípravu projektu a pedagogickému sboru za výrobu velmi zdařilých kostýmů.

Více fotografií z akce naleznete zde.

Comments