projekty‎ > ‎

Sdílíme iSEN

V rámci ročního projektu OP IP „Sdílíme iSEN“ reg. číslo CZ.1.07/3.1.00/37.0077 nabízela společnost 24U spolu s OS Přístav a Speciální základní školou Poděbrady praktické workshopy, zaměřené na využití moderních technologií ve vzdělávání a komunikaci. Cílovou skupinou byli primárně rodiče a další osoby pečující o děti či dospělé se speciálními potřebami.

Ve 12 jednotlivých krajích byl na výběr dopolední termín vždy od 9:00h nebo odpolední od 14:00h. Náplň workshopu byla v obou časech stejná. Plánovaná časová dotace se pohybovala od 3 do 4 hodin. Pro rodiče byla zajištěna i osobní asistence k jejich dětem formou hlídací služby. Každý účastník měl možnost zapůjčit si náš iPad s potřebnými aplikacemi.

V celém projektu bylo podpořeno 467 osob což je neuvěřitelných 97,3% procent z předem plánovaných účastníků.