projekty‎ > ‎

Přístavový KLUB

VÁŽENÍ RODIČE,

i v tomto školním roce se ve spolupráci OS Přístav a Speciální ZŠ Poděbrady podařilo otevřít Přístavový Klub. KLUB je určen žákům, kteří již z důvodu věku či kapacity nemohou navštěvovat školní Družinu. Přístavový KLUB funguje formou odlehčovací služby ve dnech Po, Út, Čt, Pá od 13h do 15h.
Náplní Klubu není pouze „pasivní hlídání dětí“. Aktivity vychází ze zájmu a potřeb dětí samotných. Jedná se o výchovně-vzdělávací a volnočasové aktivity. Tato služba je zpoplatněna částkou 100,-Kč/1h.

Kontakty: Vedoucí Klubu - Roman Černý: tel. 722 097 111, roman.cerny@spec-skola.cz

Pokud naši službu chtějí využít i rodiče žáků mimo stabilní rozpis a děti zapsané, je nutné se předem telefonicky či emailem domluvit s vedoucím Klubu.

Děkujeme za pochopení, OS Přístav