projekty‎ > ‎

Přístavový KLUB

VÁŽENÍ RODIČE,

I v tomto školním roce se ve spolupráci
OS Přístav a Speciální ZŠ Poděbrady podařilo otevřít Přístavový Klub. KLUB je určen žákům a dětem, kteří již z důvodu věku či kapacity nemohou navštěvovat školní Družinu. Přístavový KLUB funguje formou odlehčovací služby ve dnech Po, Út, St, Čt, Pá od 13h do 16h.

Náplní Klubu není pouze „pasivní hlídání dětí“. Aktivity vychází ze zájmu a potřeb dětí samotných. Jedná se o výchovně-vzdělávací a volnočasové aktivity. Tato služba je zpoplatněna částkou 100,-Kč/1h.

Kontakty: Vedoucí Klubu - Markéta Rysová: tel. 731 912 131, marketa.rysova@spec-skola.cz

Pokud naši službu chtějí využít i rodiče žáků mimo stabilní rozpis a děti zapsané, je nutné se předem telefonicky či emailem domluvit s vedoucím. V období prázdnin, či školního volna není tato služba aktivní.

Děkujeme za pochopení, OS Přístav