projekty‎ > ‎

Odlehčovací služby

VÁŽENÍ RODIČE,

V tomto školním roce se ve spolupráci
OS Přístav a Speciální ZŠ Poděbrady podařilo otevřít Přístavové rehabilitačně-odlehčovací služby a to každé Út a Čt od 11:40h do 15h. Jedná se o aktivitu pro děti s těžším tělesným či mentálním postižením a jejich rodiny.

Náplní zde není pouze „pasivní hlídání dětí“. Aktivity vychází z potřeb dětí a rodičů samotných. Jedná se převážně o rehabilitační činnosti jako je např. chůze v závěsu, polohování, míčkování, využití místnosti Snoezelen či hydromasážní vany atd. Tato služba je zpoplatněna částkou 120,-Kč/1h.

Kontakty: Vedoucí rehabilitačně-odlehčovacích služeb - Hana Chadimová:
                  tel. 603 702 884, hana.chadimova@spec-skola.cz

Pokud naši službu chtějí využít i rodiče žáků mimo stabilní rozpis a děti zapsané, je nutné se předem telefonicky či emailem domluvit s vedoucím. V období prázdnin, či školního volna není tato služba aktivní.

Děkujeme za pochopení, OS Přístav