projekty‎ > ‎iSEN‎ > ‎

Sdílíme iSEN

V rámci projektu OP IP „Sdílíme iSEN“ reg. číslo CZ.1.07/3.1.00/37.0077 nabízí společnost 24U spolu s OS Přístav a Speciální základní školou Poděbrady praktické workshopy, zaměřené na využití moderních technologií ve vzdělávání a komunikaci. Cílovou skupinou jsou primárně rodiče a další osoby pečující o děti/dospělé se speciálními potřebami.

Na výběr ve 12 jednotlivých krajích je dopolední termín vždy od 9:00 nebo odpolední od 14:00. Náplň workshopu bude v obou časech stejná, takže záleží jen na Vašich možnostech, kdy se budete chtít zúčastnit. Plánovaná časová dotace je 3-4 hodiny. Pro rodiče je zajištěna i osobní asistence či hlídací služba k jejich dětem .

Prosíme Vás, abyste se v případě zájmu přihlásili pomocí formuláře, který se nabídne po kliknutí na text Registrace na workshop a výběrem příslušného kraje (počet míst je omezen). Následně Vám bude registrace potvrzena do Vašeho emailu a my pro Vás budeme mít připraven iPad. Na workshopu se s iPadem seznámíte a dozvíte se mnoho zajímavých informací, jak toto zařízení používat efektivně.